Slezska Senior Golf  Tour

.

Hrát golf
to je velká radost.
Boj v turnaji
je velmi obohacující.

kravare

Vážení přátelé,golfisté,

je za námi další turnaj RST Slezsko, který jsme odehráli v pondělí

10.8. v Kravařích.

Hrálo se z 1 a 10, tím se podařilo částečně eliminovat horko

v odpoledních hodinách.

Hřiště bylo v dobré kondici a tomu odpovídaly i výsledky hráčů.

Nejlepšího  výsledku v mužích dosáhl Láďa Dadej se  77 ranami

a v ženách Bobina Žůrková s 87ranami.

Ve vložených soutěžích o míčky s logem

RST Slezsko zvítězili:

Longest drive

kat. ženy -  Hudečková  Anna

kat. muži - Andrew  Bissell

Nearest to pin

kat. ženy -  Bobina Žůrková  919 cm

kat. muži - Miroslav Doležálek  113 cm

Všem vítězům srdečně gratulujeme a ceny předáme na dalším turnaji.

Všechny Vás zdravíme

Jirka a Marek

 

Vážení přátelé,golfisté,

v pondělí 1.6. jsme odehráli další z plánovaných turnajů RST Slezsko.

Hřiště bylo po nedělním lijáku ve velmi dobrém stavu, tak jak jsme

v Rožnově zvyklí. Kromě jediného hráče přijelo všech 89 startujících,

kteří odehráli ve dvou směnách velmi dobrý turnaj.

Celkovou pohodu doplnil výborný gulášek a frgály na svačinku.

V jednotlivých, tradičních kategoriích zvítězili:

senioři brutto - Marek Gaik  PGCOV  77 ran

seniorky brutto - Rausch  Iva VALGK   82 ran

senioři stableford - Jančar  Jiří  GCLIP   40 Stb

seniorky stableford - Rausch  Iva  VALGK  37 Stb

mastersenioři brutto - Seiler Jiří  PGCOV  80 ran

masterseniorky brutto - Volná Renata  GCSVR  92 ran

mastersenioři stableford - Seiler Jiří PGCOV  40 Stb

masterseniorky stableford - Volná Renata  GCSVR 36 Stb

Ve vložených soutěžích o míčky míčky s

logem RST Slezsko zvítězili:

Longest drive

kat. ženy - Iva Rausch

kat. muži - Vladimír  Alders

Nearest to pin

kat. ženy - Anna Vittová 166 cm

kat. muži - Leo Bača  157 cm

Všem vítězům srdečně gratulujeme.

Ceny předám vítězům na příštím turnaji.

Vážení přátelé,golfisté,

Jinak bych všechny chtěl upozornit na dodržování všech vládních

nařízení ( roušky,rozestupy,hygiena atd.),  ať není nějaký problém.

Mezi koly bude krátká přestávka, venkovní restaurace bude funkční.

Přijeďte včas, v recepci může být pouze 1osoba!! Platba FEE

možná hotově i kartou, buggy a startovné pouze v hotovosti.

Zdravím a těším se v pondělí

Jirka Seiler

 

 

START Z JAMKY Č.1

     
         

8,00

ŠTURSA Petr

PRAŽÁK Petr

KRÁTKÝ Jiří

GAIK Marek

8,10

BISSELL Andrew

SUCHÁNEK René

DADEJ Ladislav

WITOSZ Daniel

8,20

NÁŠEL Richard

ADAMČÍK Alois

RADINA Petr

ZMIJA Pavel

8,30

ŽŮRKOVÁ Bohumila

ADAMČÍKOVÁ Katka

DOBEŠOVÁ Petra

SLEZÁČKOVÁ Hana

8,40

NACHTMAN Miloš

NEVRLÝ Otakar

RICHTER Ivo

BERNÁT Miloslav

8,50

JANÍK Josef

DUSÍLEK Jaroslav

SEILER Jiří

RAŠKA Václav

9,00

LIGOCKI Milan

DOSTÁLEK Jaroslav

MATĚJ Vladimír

HENZL Pavel

9,10

ŠTEFÁNEK Ludvík

KUČA Michal

SEDLÁČEK Luboš

BAYER Leo

9,20

SEKOT René

MÁSLO Miroslav

ŠRUBAŘ Jan

ŽALSKÝ Jiří

9,30

HARAZIMOVÁ Eva

LIGOCKÁ Karin

DELFAVEROVÁ Stanisl.

JANÍKOVÁ Alena

9,40

PAVELEK Ivo

RYŠAVÝ Boris

KRETEK Zdeněk

DOLEŽÁLEK Miroslav

9,50

PREPSL Miroslav

KOSTKA Milan

KALLY Štěpán

PRAUSS Petr

10,00

JUŘENA Drahomír

NEUPAUER Michal

KUDLÁČ Stanislav

KAZIK Petr

10,10

VOLNÁ Renata

AERTSOVÁ Jana

MIČÁNEK Lubomír

NOVÁK Tomáš

10,20

PODEŠVA Josef

PODEŠVOVÁ Marcela

PROKOPOVÁ Oldřiška

HANZLÍK Rostislav

10,30

ŠEBÍK Jaromír

STEBEL Vladan

KOTLÁN Petr

KEC David

10,40

NITKA Břetislav

JANOŠÍK Zdeněk

JANČÍK Ladislav

PODHORNÝ Horymír

10,50

KOŠINA Miroslav

SVOBODA Radim

KOŠINOVÁ Vlasta

JANOŠÍKOVÁ Jaroslava

11,00

MACEK Jiří

PARDUBICKÝ Jiří

GRUNDMANN Milan

 

START 1.FLAJTU DO II.KOLA BUDE 20-30 MIN. PO ODSTARTOVÁNÍ POSLEDNÍHO FLAJTU

11,30

ŠTURSA Petr

PRAŽÁK Petr

KRÁTKÝ Jiří

GAIK Marek

11,40

BISSELL Andrew

SUCHÁNEK René

DADEJ Ladislav

WITOSZ Daniel

11,50

NÁŠEL Richard

ADAMČÍK Alois

RADINA Petr

ZMIJA Pavel

12,00

ŽŮRKOVÁ Bohumila

ADAMČÍKOVÁ Katka

DOBEŠOVÁ Petra

SLEZÁČKOVÁ Hana

12,10

NACHTMAN Miloš

NEVRLÝ Otakar

RICHTER Ivo

BERNÁT Miloslav

12,20

JANÍK Josef

DUSÍLEK Jaroslav

SEILER Jiří

RAŠKA Václav

12,30

LIGOCKI Milan

DOSTÁLEK Jaroslav

MATĚJ Vladimír

HENZL Pavel

12,40

ŠTEFÁNEK Ludvík

KUČA Michal

SEDLÁČEK Luboš

BAYER Leo

12,50

SEKOT René

MÁSLO Miroslav

ŠRUBAŘ Jan

ŽALSKÝ Jiří

13,00

HARAZIMOVÁ Eva

LIGOCKÁ Karin

DELFAVEROVÁ Stanisl.

JANÍKOVÁ Alena

13,10

PAVELEK Ivo

RYŠAVÝ Boris

KRETEK Zdeněk

DOLEŽÁLEK Miroslav

13,20

PREPSL Miroslav

KOSTKA Milan

KALLY Štěpán

PRAUSS Petr

13,30

JUŘENA Drahomír

NEUPAUER Michal

KUDLÁČ Stanislav

KAZIK Petr

13,40

VOLNÁ Renata

AERTSOVÁ Jana

MIČÁNEK Lubomír

NOVÁK Tomáš

13,50

PODEŠVA Josef

PODEŠVOVÁ Marcela

PROKOPOVÁ Oldřiška

HANZLÍK Rostislav

14,00

ŠEBÍK Jaromír

STEBEL Vladan

KOTLÁN Petr

KEC David

14,10

NITKA Břetislav

JANOŠÍK Zdeněk

JANČÍK Ladislav

PODHORNÝ Horymír

14,20

KOŠINA Miroslav

SVOBODA Radim

KOŠINOVÁ Vlasta

JANOŠÍKOVÁ Jaroslava

14,30

MACEK Jiří

PARDUBICKÝ Jiří

GRUNDMANN Milan

 
         

KALENDÁŘ REGION SENIOR TOUR SLEZSKA 2020

KVĚTEN

18 po Lipiny               RST Slezsko                     Seiler

---------------------------------------------------------------------------------------

ČERVEN

01 po Rožnov          RST Slezsko                      Seiler

---------------------------------------------------------------------------------------

ČERVENEC

20 po Ropice           RST Slezsko                      Seiler

27 - 28 po-út Čeladná Mistr. Seniorů Moravy a Slezska, RST Slezsko Seiler

-----------------------------------------------------------------------------------

SRPEN

10 po Kravaře        RST Slezsko                      Seiler

-----------------------------------------------------------------------

ZÁŘÍ

01 út Ropice             RST Slezsko + Polsko     Gaik

02 stř Čeladná          RST Slezsko + Polsko      Gaik             

03 ct Ostravice        RST Slezsko + Polsko     Gaik

04 pt Šilheřovice     RST Slezsko + Polsko     Gaik    

07 po Šilheřovice   RST Slezsko - Finále        Seiler

zamek

Finále Slezské tůry 9.9.2019 v Šilheřovicích

Vážení přátelé,golfisté,

v kalendáři nám naskočil měsíc září a tím se přiblížil i poslední, finálový  turnaj Slezské tůry 2019 v Šilheřovicích.

Turnaj bude probíhat tradičním způsobem tj.canon startem, aby jsme se ráno a po turnaji všichni sešli

a poznali jsme i jiné golfisty, než z okolí svého flaitu.

Pro zpestření turnaje budou vložené soutěže Longest drive a Nearest to pin pro ženy i muže o zajímavé ceny.

Po ukončení turnaje bude vyhlášení celkových vítězů Slezské tůry v jednotlivých kategoriích s předáním cen.

Na stránkách www.slezskatour.cz jsou žebříčky s celkovým pořadím v jednotlivých kategoriích před posledním turnajem.

K těmto 6ti nejlepším  výsledkům se přičte finálový turnaj a tím dostaneme celkové umístění hráče.

Zveme všechny na závěrečný turnaj.

Za pořadatele

Jirka Seiler a Marek Gaik

celad

Ve dnech 29-30.7.2019 jsme odehráli již tradiční turnaj v Čeladné  o

                                Mistra Moravy a Slezska

Počasí vzhledem k ne zrovna nadějným předpovědím vyšlo neskutečně dobře. V pondělí skoro ani kapka,v úterý kolem poledne jen chvilkový deštík, i když kolem dokola to docela bouřilo. A tak mohlo po oba dny více jak 100 hráčů bojovat na obou hřištích, výborně připravených, o co nejlepší umístění v turnaji. A že se jim to dařilo, svědčí zlepšení celkových výsledků oproti loňskému roku ve všech kategoriích jak v počtu ran, tak i ve st.bodech.

Zpestřením turnaje byly vložené soutěže a nejlepších výkonů dosáhli:

  1. den

Longest drive: Podešvová  Marceka a Sedlák  Lubomír

Nearest to pin:  Volná  Renata  236cm  a  Kotlán  Petr 136cm

2.den

Longest drive:  Jadrníčková Hana  a  Čmiel René

Nearest to pin:  Curzydlová Dana  50cm  a  Bučík  Milan  109cm

Celkovými vítězi a tím i držiteli titulu Mistr Moravy a Slezska 2019 se stali v jednotlivých kategoriích tito hráči a hráčky:

Seniorky na rány: Curzydlová Dana  GCLIP celkem  184 ran

Senioři na rány:  Čmiel René  GCRAD  celkem  154 ran

Masterseniorky na rány:  Volná Renata  GCSVR  celkem  190 ran

Mastersenioři na rány: Nocon Josef  Gliwicki Klub Golf.  celkem  164 ran

Seniorky stableford: Kallusová Libuše BESGK  celkem 77stb.

Senioři stableford:  Macek Jiří  GCLIP  celkem 81 stb.

Masterseniorky stableford: Volná Renata  GCSVR  celkem  75 stb.

Mastersenioři stableford: Macek Jiří  GCLIP  celkem 81 stb

Všem vítězům srdečně blahopřejeme!

Jirka Seiler

Zdravím Vás přátelé, golfisté,

trošku se nám zadrhlo podání přihlášky na Kravaře, ale vše se

podařilo zdárně dokončit a turnaj je na servru ČGF.

Turnaj se hraje 5.8. 2019 a je možné se začít přihlašovat.

Mistrovství Moravy a Slezska

V pondělí a úterý nás čeká turnaj na Čeladné. Je přihlášeno

skoro 120 hráček a hráčů. Pro opzdilce se ještě nějaké

místo najde.

Zdravíme  všechny a těšíme se na viděnou v Čeladné

Za organizátory

Jirka Seiler a Marek Gaik

Generální Partner

Go to top