Slezska Senior Golf  Tour

.

Hrát golf
to je velká radost.
Boj v turnaji
je velmi obohacující.

 

START Z JAMKY č.1

 

 

 
         

  8,30

ŚTURSA  Petr

PRAŽÁK  Petr

GAIK   Marek

MOUČKA  Jan

  8,40

MOUČKA  Tomáš

DADEJ  Ladislav

DOSTÁLEK  Jaroslav

MAGLEN  Jiří

  8,50

ADAMČÍK  Alois

JANÍK Josef

NEVRLÝ  Otakar

BONCZEK  Alexander

  9,00

DUSÍLEK Jaroslav

KOPEC  Jiří

HENZL  Pavel

KUCIÁN  Lubomír

  9,10

SEILER   Jiří

RAŠKA  Václav

ČLUPNÝ  Jiří

JANČAŘ  Jiří

  9,20

KOZLOWSKI  Lech

BILIŃSKI  Janusz

TUROŃ  Eduard

BAYER  Leo

  9,30

JUHÁSZ  Jiří

MOŠA  Josef

CÍSAŘ   Jiří

PREPSL  Miroslav

  9,40

ZACHA  Stanislav

PAVELEK  Ivo

PRAUZEK  Stanislav

PITTERMANN Tomáš

  9,50

VALCHÁŘ  Zdeněk

FRYDRYCH  Milan

KOTAS  Tomáš

VALCHÁŘ  Jaroslav

10,00

KOSTKA  Milan

KALLY  Śtěpán

PRAUSS Petr

DOLEŽÁLEK  Miroslav

10,10

VOLNÁ  Renata

KOPCOVÁ  Jana

JUŘENA  Drahomír

MIČÁNEK Lubomír

10,20

RYŠAVÝ  Boris

MÁSLO Miroslav

VALIGURA  Jan

KOUŘIL  Dušan

10,30

ŽŮRKOVÁ  Bohumila

DOBEŠOVÁ  Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

PROKOPOVÁ  Oldřiška

10,40

KUCIÁNOVÁ  Magdal.

JANÍKOVÁ Alena

JURČOVÁ  Larisa

KALLUSOVÁ  Libuše

10,50

KEMPA  Marian

LAŠ  Antonín

KUDLÁČ  Stanislav

VITT  Robert

11,00

KOŠINA  Miroslav

SVOBODA  Radim

KOŠINOVÁ  Vlasta

SZAJTER  Piotr

11,10

DOSTÁL  Bohumil

CICHRA  Bohumil

NEUPAUER  Michal

KUSÝ  Milan

11,20

DEL FAVEROVÁ  Sta.

RATAJ  Herbert

NOVOTNÝ  Zdeněk

NOVOTNÁ  Ilona

11,30

GAIK  Maria

WALASZEWSKA-KEMPA  Alicija

KRUSZCZYŃSKI  Piotr

SKOBIERSKA Elžbieta

11,40

GRUNDMANN  Milan

MACEK  Jiří

MATYSÍK  Vladimír

 
         

v pondělí jsme zahájili RST Slezsko tradičním turnajem v Lipinách.

Po katastrofických předpovědích počasí, kdy ještě v sobotu místy

poletoval sníh, přišlo v pondělí to správné, objednané počasí.

Sluníčko, lehký větřík, perfektní hříště včetn grínů, pohoda, gulášek, zkrátka tak, jak to má být.

Ti co nepřijeli, nebo se odhlásili, 

Nakonec hrálo 78 mužů a žen.

Nejlepších výsledků dosáhla mezi ženami Bobina Žůrková 87 ran

a Petr Štursa mezi muži 81 ran. Při paru hřiště 76 to byly velmi dobré výsledky.

Upozorňuji na další turnaje RST Slezko, které se budou konat ve dnech :

  • 29.4. Šilheřovice
  • 2.5.  Čeladná - Old Course
  • 3.5.  Ostravice

Je ještě několik volných míst k přihlášení.

Srdečně zveme.

Jirka Seiler a Marek Gaik

 

START Z JAMKY Č.1

     

7,40

ŠTURSA Petr

PRAŽÁK Petr

GAIK Marek

DADEJ Ladislav

7,50

SEILER Jiří

DOSTÁLEK Jaroslav

BONCZEK Alexander

KOPEC Jiří

8,00

DUSÍLEK Jaroslav

ŠTEFÁNEK Ludvík

LIGOCKI Milan

KUČA Michal

8,10

SEKOT René

MÁSLO Miroslav

JANČAŘ Jiří

FIMBINGER Petr

8,20

BOŽIC Marek

GRZELECKI Edward

BOGOWICZ Miroslaw

NIEWIADOMSKI Maciej

8,30

HENZL Pavel

RYŠAVÝ Boris

JANOŠKO Zdeněk

SAS Czeslaw

8,40

NOVÁK Jaroslav

ŠRUBAŘ Jan

JANOŠÍK Zdeněk

PREPSL Miroslav

8,50

SEDLÁČEK Luboš

BAYER Leo

CÍSAŘ Jiří

PRAUZEK Stanislav

9,00

VALCHÁŘ Zdeněk

FRYDRYCH Milan

VALCHÁŘ Jaroslav

KOTAS Tomáš

9,10

PAVELEK Ivo

ŠINAGL Radim

KOSTKA Milan

KALLY Štěpán

9,20

KAZIK Petr

KRETEK Zdeněk

ADAMCZYK Tadeusz

SIEMINSKI Jerzy

9,30

RAŠKA Václav

PRAUSE Josef

PROKOPOVÁ Oldřiška

OTÉPKOVÁ Marie

9,40

KEC David

JUŘENA Drahomír

JAKUBÍK Petr

PRAUSS Petr

9,50

VOLNÁ Renata

MIČÁNEK Lubomír

VALIGURA Jan

NOVOTNÝ Zdeněk

10,00

KOŠINA Miroslav

SZAJTER Piotr

SVOBODA Radim

KOŠINOVÁ Vlasta

10,10

LAŠ Antonín

ŠEBÍK Jaromír

KOUŘIL Dušan

HOLÍK Vojtěch

10,20

ŽŮRKOVÁ Bohumila

DOBEŠOVÁ Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

JURČOVÁ Larisa

10,30

RATAJ Herbert

MATOUŠEK Stáňa

DELFAVEROVÁ Stanisl.

HOLÍKOVÁ Jindřiška

10,40

GOLABIEWSKI Zbig.

PAKULSKI Marek

KIELKOWSKI Marek

BEDNARSKI Kazimierz

10,50

NEUPAUER Michal

MACEK Jiří

PETRÍK Lubomír

JANÍK Roman

11,00

PARDUBICKÝ Jiří

GRAEBER Petr

GRUNDMANN Milan

SAWICKI Bogdan

Turnaj v Lipinách se beznadějně zaplnil za  pouhé dva dny, což bylo pro

mnohé překvapením a tak musím,bohužel, odmítat další zájemce o turnaj.

Je to jen devítka a tak se nás tam více nevejde.

Mám prosbu ke všem hráčům, kteří se zúčastní turnaje v Lipinách.

Aby všichni dohráli za světla a nemuseli používat čelovky, je nutné dodržovat

časový harmonogram hry, nehledat míče déle než nově povolené 3min.,

snažit se hrát co nejrychleji, patovat s vlajkou atd. Předem všem děkuji.

V případě, že by se někdo z přihlášených nemohl zúčastnit, dejte mi včas

vědět, mám spoustu náhradníků.

Chci Vás pozvat ale na další turnaje Slezské tůry, které se budou konat ve

dnech :

  • 29.4. Šilheřovice
  • 2.5.  Čeladná - Old Course
  • 3.5.  Ostravice

Tyto turnaje jsou vypsány na ČGF a je možné se přihlašovat.

Na stránkách www.slezskatour.cz jsou propozice pro letošní rok a v boční liště

turnaje, které se uskuteční v rámci letošní tůry.

Všechny Vás zdravíme a těšíme se

na Vaši účast v Lipinách a na dalších turnajích.

Jirka Seiler a Marek Gaik

Vážení golfisté, seniorky, senioři, přátelé,

kalendář se posunul do března a to znamená, že se kvapem přiblížil první turnaj RST Slezska, který bude tradičně v Lipinách.

Pro letošní rok jsme s Markem připravili celkem 10 turnajů včetně oblíbeného 2 denního turnaje Mistrovství Moravy a Slezska. Termíny a místa turnajů jsou uvedeny v propozicích a na boční liště.

Kalendář turnajů Slezské tůry pro letošní rok je opět sestaven v součinnosti s Moravskou tůrou tak, aby hráči mohli absolvovat obě soutěže a termíny nekolidovaly ani s kvalifikačními turnaji, které pořádá ČSGA, což se v podstatě podařilo.

Kategorie hráček a hráčů pro letošní sezónu zůstávají stejné jako v loňském roce a vše bude uvedeno v propozicích tůry.

FEE a startovné se budeme snažit držet v podobné výši jako v minulém roce.

Vyhodnocování jednotlivých turnajů bude prováděno tak jako v minulých letech, pomocí bodovací tabulky. Letos jsme udělali změnu ve vyhodnocení celkových výsledků, aby nedošlo k nesprávnému výpočtu pořadí, tak, jak se nám to stalo v loňském roce. Bude se počítat 6 nejlepších výsledků z 9 turnajů a k tomu se připočtou body za finálový turnaj. Tato změna bude uvedena v propozicích soutěže, které budou na stránkách Slezské tůry www.slezskatour.cz

Po posledním, finálovém turnaji, bude slavnostní vyhodnocení výsledků a předání cen ve všech kategoriích.

Na závěr sezóny se bude hrát pravidelná soutěž Pohár regionů tentokrát na Čeladné, tradiční jamkovka Sever – Jih v Olomouci a 3.ročník soutěže v jamkovce Česko-Polsko. Nominace na tyto soutěže bude provedena na základě průběžných výsledků Slezské tůry s přihlédnutím k výkonnosti jednotlivých hráčů organizačním výborem.

Přeji všem účastníkům hodně radosti ze hry

               Jirka Seiler                                                Marek Gaik

                                                       

 

Vážení přátelé,golfisté,

blíží se měsíc září a tím i poslední, finálový  turnaj Slezské tůry 2018

v Šilheřovicích.Turnaj bude probíhat tradičním způsobem tj.canon start,

při vyšším počtu startujících  z jamek 1a10. Pro zpestření turnaje budou

vložené soutěže Longest drive a Nearest to pin o zajímavé ceny.

Po ukončení turnaje bude vyhlášení celkových vítězů Slezské tůry

v jednotlivých kategoriích s předáním cen.

Na stránkách www.slezskatour.cz jsou žebříčky s celkovým pořadím

v jednotlivých kategoriích před posledním turnajem, který ještě může

zamíchat s celkovým pořadím .

Zveme všechny na závěrečný turnaj.

Za pořadatele

Jirka Seiler a Marek Gaik

               
START Z JAMKY Č.1  
8.30 ŠTURSA Petr DADEJ Ladislav ŠTRBÁK Juraj DUSÍLEK Jaroslav  
8.40 PRAŽÁK Petr GAIK Marek SEILER Jiří KOPEC Jiří  
8.50 BERNÁT Miloslav JANÍK Josef HENZL Pavel SCHRECK Roman  
9.00 SEKOT René MÁSLO Miroslav RAŠKA Václav PRAUSE Josef  
9.10 RYŠAVÝ Boris CÍSAŘ Jiří MOČIGEMBA Jaroslav PREPSL Miroslav  
9.20 VOLNÁ Renata DOBEŠOVÁ Petra BOJKOVÁ Sylva KOPCOVÁ Jana  
9.30 MIČÁNEK Lubomír PAVELEK Ivo JUŘENA Drahomír VALIGURA Jan  
9.40 GAIK Maria PROKOPOVÁ Oldřiška JANÍKOVÁ Alena HOLÍKOVÁ Jindřiška  
9.50 KALLLY Štěpán KOSTKA Milan VALCHÁŘ Zdeněk PRAUSS Petr  
10.00 JAKUBÍK Petr HUDEČEK Jaromír KOTLÁN Petr HUDEČKOVÁ Anna  
10.10 LAŠ Antonín DALÍK Jaromír MENŠÍK Drahoslav NOVOTNÝ Zdeněk  
10.20 KOŠINA Miroslav KOŠINOVÁ Vlasta SVOBODA Radim  
10.30 MATOUŠEK Stáňa KUBÁT Josef RATAJ Herbert  
10.40 PAPÍRNÍK Miloš MACEK Jiří GRUNDMANN Milan  
                 

Generální Partner

Go to top