V pondělí 4.žáří se uskutečnil poslední turnaj Slezské tůry 2017 v Šilheřovicích. Po třech dnech vydatného deště měli pořadatelé obavy, co voda udělá s hřištěm, ale opak byl pravdou. Hřiště bylo ve velmi dobrém stavu a finálové kolo mohlo začít, i když, tak jako v loňském roce, byl přihlášen poměrně malý počet hráčů. Ti, co přišli, se dočkali již standardního uvítání s malým přípitkem a snídaní, počasí se vyjasnilo a tak se všichni mohli vydat do hry posledního turnaje Slezské tůry a vybojovat nějaké bodíky do celkového hodnocení.

Po turnaji byl oběd a než se spočítaly celkové výsledky, mohli si hráči důkladně prohlédnout zrekonstruovanou klubovnu a dát si kávičku se zákuskem. U této příležitosti musím poděkovat všem sponzorům, kteří nám pomohli zajistit hladký průběh soutěže.

Celkové výsledky najdete v záložce žebříčky na stánkách www.slezskatour.cz, a tak jen zmíním celkové vítěze Slezské tůry.

Jsou to: Petr Pražák, Pavel Henzl, Josef Janík a Jirka Seiler v seniorech a Katka Adamčíková, Alenka Janíková 3x v seniorkách

Všem vítězům ještě jednou blahopřejeme a těšíme se na Slezskou tůru 2018.

Za pořadatele

Jirka Seiler a Marek Gaik